WESELNY KLIMAT TAK SIĘ ZACZYNA...

12-05-2017

 

Wyobrażacie sobie Pannę Młodą w wystawnej turkusowej sukni? Oczywiście! Moda się zmienia, jak w kalejdoskopie. Ci, którzy są wierni tradycji z pewnością wybiorą biel. Właśnie przez jej przejrzystość i harmonię ta barwa kojarzona jest z delikatnością, niewinnością oraz elegancją.  Białe elementy  widoczne w aranżacjach mieszkań lub domów dodają szczypty luksusu, a podczas uroczystości podkreślają szczególny charakter imprezy. Przed nami ciepłe miesiące, podczas których najczęściej organizowane są wesela, komunie czy jubileusze. Dlatego właśnie mamy wór inspiracji.

 

Podążając za klasyką…


Matowe donice przede wszystkim same w sobie przyciągają wzrok nietypową strukturą. Gładkie, nieodbijające światła osłonki pasują do każdego rodzaju roślin. Wyglądają intrygująco zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Podobnie, piękny wizualny efekt otrzymamy wykorzystując bardziej popularne lśniące donice, których klasykę możemy przełamać wybierając niekonwencjonalny kształt.

 

 

Plastikowe donice imitujące wiklinę i kolorem i kształtem i fakturą przyciągają wzrok. Są lekkie i dostęne w przeróżnych formach. Idealne dla lubiących nowoczesny design i dla tych stawiających na tradycyjne rozwiązania.

 

 

Zupełnie inaczej będą prezentowały się jeszcze mało znane, ale równie zachwycające donice o nieokreślonych wzorach.

Z uwagi, że same mają dekoracyjny charakter, świetnie wyglądają zarówno z kolorowymi kwiatami, jak i z zielonymi roślnami.

 

Blisko z naturą ...

 

Naturalne materiały, jak ceramika to również popularna dekoracja w weselnych aranżacjach.

Wybór mamy szeroki: o gładkiej lub wyprofilowanej fakturze w zaleności od naszych upodobań i gustów.

 

 

Popularnym sposobem dekoracji są także kwiaty cięte. Dostojne róże, drobne konwalie, kalie, dalie. Ich obecność uświetni każde pomieszczenie. Możemy je wstawić w prosty szklany wazon, albo zaszaleć i wybrać bardziej designerski. W obu będą wyglądać elegancko.

 

 

Romantyczna Julia ...

 

Spójrzmy prawdzie w oczy: każda kobieta ma szczyptę romantyzmu w sobie. Od natury nie da się uciec. Dlatego romantyczne akcenty użyte w dekoracjach,z właszcza tych weselnych, wyglądają obłędnie. Możemy wykorzystać koronki oraz delikatne kwiatowe motywy. Niezależnie od tego, czy ozdoba jest matowa, czy lśniąca, z pewnością idealnie będzie współgrać z charakterem imprezy. 

 

 

Równie romantycznie wyglądają wszelkiego rodzaju figurki symbolizujące miłość. Oczywiście tego typu ozdoby są na tyle uniwersalne, że możemy je swobodnie postawić jako dekoracja pokoju dziennego. W ten sposób, z każdym spojrzeniem na figurkę, przypomnimy sobie ten piękny dzień.

 

 

Mamy nadzieję, że uwierzyliście w majestatyczność bieli, która absolutnie nie musi być nudna i monotonna. Wesele to okazja do dzielenia szczęścia z innymi, a w świetnie zaaranżowanym otoczeniu pozostanie w pamięci na bardzo bardzo bardzo długo. ;)